DOCA0331CZ-01

Tvorba oblíbených produktů a skupiny oblíbených produktů

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům.

 • Pro vytvoření oblíbeného produktu ze zvoleného funkčního bloku klikněte na ikonu hvězdy umístěnou na příslušném bloku. Ikona hvězdy zezelená, čímž je vybraný produkt zařazen na seznam oblíbených.

 • Pro zobrazení seznamu oblíbených produktů vytvořených pro vybrané funkční bloky klikněte na záložku Moje oblíbené ve sloupci vlevo.

 • Pro vložení produktu ze seznamu oblíbených do diagramu, přesuňte produkt ze seznamu do pracovní plochy s diagramem. Je možné také vložit oblíbený produkt do již umístěného funkčního bloku v diagramu.

 • Pro odstranění produktu ze seznamu oblíbených klikněte na zelenou hvězdu na bloku zařazeného pod záložkou Moje oblíbené nebo přímo na bloku umístěného v diagramu. Uvedená akce změní ikonu hvězdy v bloku zpět na bílou a produkt zmizí ze seznamu oblíbených.

 • Shodný produkt může být zvolen jako oblíbený pro různé funkční bloky diagramu

  Seznam oblíbených produktů je dostupný z libovolného existujícího nebo nově vytvořeného projektu přihlášeného uživatele. Uvedený seznam je vždy viditelný pod záložkou Moje oblíbené.

  Tvorba a správa skupiny oblíbených produktů je podobná práci s individuálními produkty, avšak postupy aplikujeme na skupinu propojených funkčních bloků. Skupinu oblíbených produktů vytvoříme tak, že klikneme na ikonu v pravém horním rohu bloku, který má pod sebou zařazenou strukturu navazujících funkčních bloků s konkrétními konfigurovanými produkty a dále klikneme na možnost Vytvořit skupinu oblíbených.. Poté je skupinu oblíbených zařazena na seznam oblíbených skupin produktů, včetně zadaného popisku (pokud byl vytvořen).

  Uvedená funkce je velmi užitečná při definici napájení skupiny zátěží nebo pro tvorbu kombinací ochran s prvky řízení spotřeby.

QR Code is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED in Japan and other countries.

Bylo to užitečné?