990-91111F-034

Switchgear ve Üçüncü Taraf Yardımcı Ürünlerden Gelen Sinyal Kablolarını Bağlama

NOT: Sinyal kablolarını güç kablolarından ayrı olarak çekin ve Class 2/SELV kablolarını non-Class 2/non-SELV kablolarından ayrı çekin.

Üçüncü Taraf Switchgear ile Single Sistem Örneği

NOT: Dahili bakım kesicisi IMB* harici bir bakım bypass kesicisi MBB olan bir sistemde kullanılamaz ve dahili bakım kesicisi IMB* açık konumdayken kilitlenmelidir.
 1. Akü çözümündeki UPS ile birlikte verilen sıcaklık sensörünü takın. Akü kabinlerinde, akü kabininin üst köşesindeki sıcaklık sensörünü kurun.
  UYARI
  YANGIN TEHLİKESİ
  Doğru sıcaklık ölçümlerini sağlamak için sıcaklık sensörünü açıklandığı gibi konumlandırın.
  Bu talimatlara uyulmaması ölüm, ciddi yaralanma veya ekipman hasarına neden olabilir.
 2. Akü sıcaklık sensörü kablolarını akü çözümünden UPS'e çekin ve gösterildiği gibi UPS'in üstündeki 640-4864 numaralı karta bağlayın.
  NOT: UPS ile bir adet sıcaklık sensörü gönderilir. Ek bir sıcaklık sensörü almak istiyorsanız Schneider Electric ile irtibat kurun.
  NOT: Akü sıcaklık sensörü kabloları Class 2/SELV olarak kabul edilir. Class 2/SELV devreleri ana devreden izole edilmelidir.
 3. Switchgear'daki kesici gösterge ışıklarından gelen sinyal kablolarını UPS'in üstündeki pano 640-4864 terminal J6618'e bağlayın. Harici besleme kullanılıyorsa, atlatmayı J6618 pin 8 ve 9'dan çıkarın.
  NOT: Kesici gösterge lamba devresi Class 2/SELV olarak kabul edilir. Class 2/SELV devreler, ana devreden izole edilmelidir. Devrenin Class 2/SELV olduğu onaylanana kadar kesici göstergesi ışık terminallerine herhangi bir devre bağlamayın.
 4. Sinyal kablolarını paralel atlatma için akü çözümünüzdeki akü kesicisi 1'den veya düşük gerilim (UV) kapama bağlantısından pano 640-4843 terminal J6603'e bağlayın. Dahili veya harici 24 VDC besleme ile bağlantı için çizimi izleyin.

  Dahili 24 VDC Beslemesi ile Akü Kesicisi Açma Bağlantısı

  Harici 24 VDC Beslemesi ile Akü Kesicisi Açma Bağlantısı

  Desteklenen Şant

  Akım (A) Süre (ms) Sıcaklık
  1,6 Sürekli 20 °C (68 °F)
  10 1300 20 °C (68 °F)
  20 200 20 °C (68 °F)
  30 60 20 °C (68 °F)
 5. Sinyal kablolarını paralel atlatma için akü çözümünüzdeki akü kesicisi 2'den (varsa) veya düşük gerilim (UV) kapama bağlantısından pano 640-4843 terminal J6604'e bağlayın. Bağlantı prensibi akü kesicisi 1 ile aynıdır.
 6. Switchgear'daki AUX switchlerinden gelen sinyal kablolarını UPS'in üstündeki pano 640–4843'e bağlayın.
  Terminal numarası Fonksiyon Bağlantı
  J6601 UOB_RED (cihaz çıkış kesicisinde yedek AUX switchi) Cihaz çıkış kesicisindeki (UOB) yedek AUX switchine bağlayın.
  J6602 SIB (sistem izolasyon kesicisi) Paralel sistem için sistem izolasyon kesicisindeki (SIB) normalde açık (NO) AUX switchine bağlayın. SIB, bağlı her UPS için bir AUX anahtarı içermelidir.
  BB2 (akü kesicisi 2) 2 numaralı akü kesicisinde normalde açık olan (NO) AUX switchine bağlayın *
  BB1 (akü kesicisi 1) 1 numaralı akü kesicisinde normalde açık olan (NO) AUX switchine bağlayın*
  J6603 BB1_TRIP (akü kesicisi 1) 1 numaralı akü kesicisindeki paralel atlatmaya veya UV trip'e bağlayın*
  J6604 BB2_TRIP (akü kesicisi 2) 2 numaralı akü kesicisindeki paralel atlatmaya veya UV trip'e bağlayın*
  J6609 UOB (cihaz çıkış kesicisi) Cihaz çıkış kesicisindeki (UOB) normalde açık (NO) AUX switchine bağlayın.
  SSIB (statik switch giriş kesicisi) Statik anahtar giriş kesicisindeki (SSIB) normalde açık (NO) AUX switchine bağlayın. SSIB, bağlı her UPS için bir AUX switch içermelidir.
  J6614 UIB (cihaz giriş kesicisi) Cihaz giriş kesicisindeki (UIB) normalde açık (NO) AUX switchine bağlayın. UIB, bağlı her UPS için bir AUX switch içermelidir.
  MBB (bakım bypass kesicisi) Bakım bypass kesicisindeki (MBB) normalde kapalı (NC) AUX switchine bağlayın. MBB, bağlı her UPS için bir AUX switch içermelidir.
QR Code is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED in Japan and other countries.

Bu yardımcı oldu mu?