990-91141E-034

Sınırlı Fabrika Garantisi

Bir Senelik Fabrika Garantisi

Schneider Electric tarafından bu Sınırlı Fabrika Garantisi Beyanında sağlanan sınırlı garanti, yalnızca satın aldığınız ürünlerin işletmenizin olağan sürecinde ticari veya endüstriyel kullanımı için geçerlidir.

Garanti Şartları

Schneider Electric, ürünün devreye alınması Schneider Electric'in yetkili servis personeli tarafından gerçekleştirildiğinde ve bu işlem Schneider Electric'in sevkiyat tarihinden itibaren altı ay içerisinde gerçekleştiğinde, ürünün malzeme ve işçilik açısından ürünün devreye alınmasından itibaren bir yıl süreyle kusursuz olacağını garanti etmektedir. Bu garanti, sahada çalışma ve seyahat dahil olmak üzere herhangi bir arızalı parçanın onarımı veya değiştirilmesini kapsamaktadır. Ürünün belirtilen garanti kriterlerini karşılamaması halinde garanti, sevkiyat tarihinin ardından bir yıl süreyle tamamen Schneider Electric'in takdirine bağlı olarak arızalı parçaların onarımı veya değiştirilmesini kapsamaktadır. Schneider Electric soğutma çözümleri için bu garanti; devre kesici sıfırlamayı, soğutucu akışkan, sarf malzemesi veya koruyucu bakım öğelerinin kaybını kapsamamaktadır. Arızalı bir ürünün veya parçasının onarımı veya değiştirilmesi, orijinal garanti süresini geçemez. Bu garanti çerçevesinde sağlanan herhangi bir parça yeni veya fabrikada yenilenmiş olabilir.

Devredilemez Garanti

Bu garanti, burada belirtilen Schneider Electric ürününün satın alındığı ilk kişi, firma, ortaklık veya şirkete (burada “Siz” veya “Sizin” olarak belirtilmektedir) verilmektedir. Bu garanti, Schneider Electric'ten önceden yazılı onay almaksızın devredilemez.

Garanti Devri

Schneider Electric, Schneider Electric ürünü bileşenlerinin üreticileri ve tedarikçileri tarafından verilen ve devredilebilecek tüm garantileri devreder. Tüm garantiler “OLDUĞU GİBİ” devredilmektedir ve Schneider Electric bu garantilerin etkinliği veya sınırıyla ilgili herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır, bu üreticiler veya tedarikçiler tarafından garanti edilebilecek herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir ve bu garanti çerçevesinde bu bileşenlere herhangi bir garanti sağlamamaktadır.

Çizimler, Açıklamalar

Schneider Electric, garanti süresince burada belirtilen garanti koşullarına bağlı olarak Schneider Electric ürününün Schneider Electric Resmi Yayınlanmış Teknik Özelliklerinde açıklanan tanımlara veya Schneider Electric'le yapılan sözleşmeyle onaylanan ve kararlaştırılan çizimlerdeki açıklamalara (“Teknik Özellikler”) önemli ölçüde uygun olacağını garanti etmektedir. Teknik özelliklerin performans garantisi veya belirli bir amaca uygunluk garantisi olmadığı anlaşılmaktadır.

Garanti Kapsamı Dışındakiler

Hasarlı ürünün test ve kontrol aşamasında üründe meydana geldiği iddia edilen arıza bulunamazsa veya bu hasar son kullanıcı veya üçüncü şahıslar tarafından yanlış kullanım, ihmal, hatalı kurulum veya test dolayısıyla meydana gelmişse garanti kapsamı dışındadır ve Schneider Electric bu ürünle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, yetkili olmayan kişiler tarafından yapılan tamir veya yanlış ya da yetersiz elektrik voltajı veya bağlantısı ile modifikasyon işlemi, uygunsuz çalışma şartları, aşındırıcı ortam, Schneider Electric tarafından görevlendirilmeyen personel tarafından onarım, kurulum, çalıştırma, ürünün yerinin değiştirilmesi veya kullanım amacı dışında çalıştırılması, dış etkenlere, mücbir sebebe, yangına maruz kalması, çalınma, Schneider Electric öneri veya teknik özelliklerine aykırı kurulum ya da Schneider Electric seri numarasının değiştirilmesi, tahrif edilmesi veya silinmesi ya da kullanım amacı dışında kullanılması nedeniyle oluşan hasar veya arızalar garanti kapsamı dışındadır ve Schneider Electric bunlardan sorumlu tutulamaz.

YASANIN UYGULANIŞI YOLUYLA YA DA BAŞKA BİR ŞEKİLDE, İŞBU SÖZLEŞME UYARINCA VEYA SÖZLEŞMEYE BAĞLI OLARAK SATILAN, BAKIMI YAPILAN YA DA VERİLEN ÜRÜNLERİN AÇIK VEYA ZIMNİ GARANTİLERİ YOKTUR. SCHNEIDER ELECTRIC SATILABİLİRLİK, MEMNUNİYET VE BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK İLE İLGİLİ TÜM ZIMNİ GARANTİLERİ REDDEDER. SCHNEIDER ELECTRIC ÜRÜNLERLE İLGİLİ TEKNİK YA DA BAŞKA TÜRLÜ ÖNERİ YA DA HİZMET VERSE DE, SCHNEIDER ELECTRIC ZIMNİ GARANTİ KAPSAMLARI GENİŞLETİLMEYECEK, DARALTILMAYACAK, ETKİLENMEYECEK VE HİÇBİR SORUMLULUK YA DA YÜKÜMLÜLÜK ORTAYA ÇIKMAYACAKTIR. YUKARIDAKİ GARANTİLER VE HAKLAR MÜNHASIRDIR VE TÜM DİĞER GARANTİ VE HAKLARIN YERİNİ ALIR. YUKARIDA BELİRTİLEN GARANTİLER SCHNEIDER ELECTRIC’İN TEK YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ VE BU GARANTİLERİN İHLALİNDE SATIN ALAN KİŞİNİN BAŞVURABİLECEĞİ TEK YOLU TEŞKİL EDER. SCHNEIDER ELECTRIC GARANTİLERİ YALNIZCA ALICIYA VERİLİR VE ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARI KAPSAMAZ.

HATADAN YA DA HAKSIZ FİİLDEN ORTAYA ÇIKSIN YA DA ÇIKMASIN, HATALARA, İHMALE, SINIRLI YÜKÜMLÜLÜĞÜNE BAKMAKSIZIN, HASAR OLASILIĞI KONUSUNDA SCHNEIDER ELECTRIC ÖNCEDEN UYARILMIŞ OLSA BİLE SCHNEIDER ELECTRIC, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, YAN KURULUŞLARI VEYA ÇALIŞANLARI HİÇ BİR ŞEKİLDE ÜRÜNLERİN KULLANIMI, BAKIMI VE MONTAJINDAN KAYNAKLANAN; DOLAYLI, ÖZEL, NİHAİ YA DA CEZAİ TAZMİNATLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. SCHNEIDER ELECTRIC ÖZELLİKLE KÂR VEYA GELİR KAYBI, EKİPMAN KAYBI, EKİPMAN KULLANIM KAYBI, YAZILIM KAYBI, VERİ KAYBI, İKAME MALİYETLERİ, ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN TAZMİNAT TALEPLERİ GİBİ MASRAFLARDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

SCHNEIDER ELECTRIC’İN HİÇBİR SATICISI, ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ BU GARANTİNİN ŞARTLARINI DEĞİŞTİRME VEYA BUNA İLAVE YAPMA YETKİSİNE SAHİP DEĞİLDİR. GARANTİ ŞARTLARI, GEREKİRSE, YALNIZCA BİR SCHNEIDER ELECTRIC YETKİLİSİ VE YASAL DEPARTMAN TARAFINDAN İMZALANMIŞ YAZILI BELGE İLE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.

Garanti Talepleri

Garanti talepleri olan müşteriler, SCHNEIDER ELECTRIC'in http://www.schneider-electric.com web sitesini ziyaret ederek dünya çapında SCHNEIDER ELECTRIC müşteri desteğine erişebilir. Ülke seçimi açılır menüsünden ülkenizi seçin. Bölgenizdeki müşteri destek bilgisine ulaşmak için web sayfasının en üstündeki Destek sekmesini açın.

QR Code is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED in Japan and other countries.

Bu yardımcı oldu mu?