990-91263A-034

Modüler Akü Kabini 1 ve Bitişik UPS arasında Dış Akülerle Bağlantı Kurma

 1. UPS'i yerine itin.
 2. Üç ara bağlantı kelepçesini modüler akü kabini 1'e takın.

  Modüler Akü Kabini 1 Arka Görünümü

 3. Sinyal kablolarını (0W13069 ve 0W13070), modüler akü kabini 1'in sağ tarafındaki isteğe bağlı GVSOPT030 kitiyle birlikte verilen kablo bağlarıyla bağlayın. Kablo uçlarını geçici olarak modüler akü kabini 1'in üst ve alt rafına yerleştirin, böylece UPS ile ara bağlantı sırasında kablolar zarar görmez. Kablo bağlantıları Sinyal Kablolarını Bağlama bölümünde tanımlanmıştır.
 4. DC kablolarını ve PE kablosunu, modüler akü kabini 1'in sağ tarafındaki isteğe bağlı GVSOPT030 kitiyle birlikte verilen kablo bağlarıyla bağlayın. Kablo uçlarını geçici olarak modüler akü kabini 1'in üst ve alt rafına yerleştirin, böylece UPS ile ara bağlantı sırasında kablolar zarar görmez. Kablo bağlantıları Maksimum 50 kW olan bir UPS için Güç Kablolarını Bağlayın veya 50 kW'den yüksek bir UPS için Güç Kablolarını Bağlayın bölümlerinde tanımlanmıştır.

  Harici Aküler için Maksimum 50 kW olan Bitişik UPS

  Harici Aküler için 50 kW üzerinde olan Bitişik UPS

 5. Modüler akü kabini 1 ve UPS'i dizin. Modüler akü kabini 1'i, ön ara bağlantı vidalarının delikleri UPS'deki deliklerle aynı hizaya gelene kadar bastırın. Ara bağlantı kelepçeleri, doğru konumdayken UPS'e bağlanacaktır.
 6. Modüler akü kabini 1 ve UPS arasında üç bağlantı vidasını yerleştirip sıkın.

  Harici Aküler için Modüler Akü Kabini 1 ve UPS

 7. Yuva kapağını modüler akü kabini 1 ile UPS arasına aşağıya doğru bastırın.
QR Code is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED in Japan and other countries.

Bu yardımcı oldu mu?