990-5910D-034

Giriş Kontakları Konfigürasyonu

 1. Konfigürasyon > Kontaklar ve röleler'e dokunun ve konfigüre etmek istediğiniz giriş kontağını seçin.
 2. Seçilen giriş kontağının aşağı açılan listesinden bir işlev seçin:
  Yok: Bu giriş kontağına bir eylem atanmadı. UPS'i jeneratör besliyor: UPS'in jeneratör ile çalıştığını gösteren giriş. UPS bir jeneratör tarafından beslendiğinde, akü şarj akımındaki azalmayı da seçmelisiniz. Jeneratör temini sırasındaki akü şarjı kapasitesini %0 (şarj olmuyor), %10 , %25, %50, %75 veya %100 olarak ayarlayın (tam şarj oluyor). Jeneratör temini sırasındaki akü şarjı kapasitesi sadece bu işlev için seçilebilir.
  Topraklama arızası: Topraklama arızasına işaret eden giriş mevcut. Akü odası havalandırması çalışmıyor: Akü odası havalandırmasının işlevsiz olduğunu göstermek için giriş. Giriş aktif olduğunda, akü şarjörü kapanacaktır.
  Kullanıcı tanımlı 1: Genel amaçlı giriş. Harici akü izleme bir arıza tespit etti: Harici akü monitörünün bir arıza tespit ettiğini belirtmek için giriş. Giriş aktif olduğunda, UPS alarm verecektir (başka bir işlem yapmaz).
  Kullanıcı tanımlı 2: Genel amaçlı giriş. Yüksek verimlilik modu devredışı bırakıldı: Bu giriş etkinleştirilirse, UPS'in yüksek verimli moda girmesi önlenir (ECO modu ve ECOnversion modu) veya aktif yüksek verimli modlardan çıkar.
  Harici enerji deposu denetimi küçük bir hata tespit etti: Harici enerji depolama monitörünün küçük bir arıza tespit ettiğini belirtmek için giriş. Harici sinyal şarjörü kapatır: Bu giriş etkinleştirilirse, şarj cihazı harici ekipmandan gelen bir sinyalde, örneğin harici enerji deposundan gelen bir sinyalde OFF konumuna gelecektir.
  Harici enerji deposu denetimi büyük bir hata tespit etti: Harici enerji depolama monitörünün majör bir arıza tespit ettiğini belirtmek için giriş. Trafo sıcaklığı çok yüksek: Trafo için yüksek sıcaklık alarmı olduğunu gösteren giriş.
 3. Ayarlarınızı kaydetmek için Tamam butonuna basın.
QR code for this page

Bu yardımcı oldu mu?