990-91261D-034

Switchgear ve Üçüncü Taraf Yardımcı Ürünlerden Gelen Sinyal Kablolarını Bağlama

NOT: Sinyal kablolarını güç kablolarından ayrı olarak yönlendirin ve Class 2/SELV kablolarını non-Class 2/non-SELV kablolarından ayrı yönlendirin.

Üçüncü Taraf Switchgear ile Single Sistem Örneği

NOT: Dahili bakım kesicisi IMB* harici bir bakım bypass kesicisi MBB olan bir sistemde kullanılamaz ve dahili bakım kesicisi IMB* açık konumda kilitlenmelidir.
 1. Switchgear'daki kesici gösterge ışıklarından gelen sinyal kablolarını UPS'in üstündeki pano 640-4864 terminal J6618'e bağlayın. Harici besleme kullanılıyorsa, atlatmayı J6618 pin 8 ve 9'dan çıkarın.
  NOT: Kesici gösterge lamba devresi Class 2/SELV olarak kabul edilir. Class 2/SELV devreleri, ana devreden izole edilmelidir. Devrenin Class 2/SELV olduğu onaylanana kadar kesici göstergesi ışık terminallerine herhangi bir devre bağlamayın.
 2. Switchgear'daki AUX anahtarından gelen sinyal kablolarını UPS'in üstündeki pano 640–4843'e bağlayın.
  Terminal numarası Fonksiyon Bağlantı
  J6601 UOB_RED (cihaz çıkış kesicisinde yedek AUX anahtarı) Cihaz çıkış kesicisindeki (UOB) yedek AUX anahtarına bağlayın.
  J6602 SIB (sistem izolasyon kesicisi) Paralel sistem için sistem izolasyon kesicisindeki (SIB) normalde açık (NO) AUX anahtarına bağlayın. SIB, bağlı her UPS için bir AUX anahtarı içermelidir.
  J6609 UOB (cihaz çıkış kesicisi) Cihaz çıkış kesicisindeki (UOB) normalde açık (NO) AUX anahtarına bağlayın.
  SSIB (statik anahtar giriş kesicisi) Statik anahtar giriş kesicisindeki (SSIB) normalde açık (NO) AUX anahtarına bağlayın. SSIB, bağlı her UPS için bir AUX anahtarı içermelidir.
  J6614 UIB (cihaz giriş kesicisi) Cihaz giriş kesicisindeki (UIB) normalde açık (NO) AUX anahtarına bağlayın. UIB, bağlı her UPS için bir AUX anahtar içermelidir.
  MBB (bakım bypass kesicisi) Bakım bypass kesicisindeki (MBB) normalde kapalı (NC) AUX anahtarına bağlayın. MBB, bağlı her UPS için bir AUX anahtarı içermelidir.
QR Code is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED in Japan and other countries.

Bu yardımcı oldu mu?