990-5910F-034

Parça Değiştirmeye ihtiyacınız olup olmadığını belirleme

Parça değiştirmeye ihtiyacınız olup olmadığını belirlemek için Schneider Electric ile iletişim kurun ve temsilcinin hızlı bir şekilde yardımcı olabilmesi için aşağıdaki prosedürü uygulayın:

 1. Bir alarm durumunda, alarm listesine yukarıdan aşağıya bakın, bilgileri kaydedin ve temsilciye bunları belirtin.
 2. Schneider Electric ile iletişim kurduğunuzda elinizin altında bulunması için ünitenin seri numarasını not edin..
 3. Mümkünse Schneider Electric'i ekrana ulaşabileceğiniz bir telefondan arayın, bu sayede temsilci için ek bilgi ve rapor alabilirsiniz.
 4. Sorunun ayrıntılı açıklamasını sağlamaya hazır olun. Temsilci sorunu mümkünse telefonda çözmenize yardımcı olacaktır ve size bir malzeme iade onayı (RMA) numarası verecektir. Modül Schneider Electric'e gönderilirse, bu RMA numarası paketin dışında açıkça belirtilmelidir.
 5. Ünitenin garanti süresi bitmediyse ve devreye alma işlemi Schneider Electric tarafından gerçekleştirildiyse, onarım veya parça değişikliği ücretsiz yapılacaktır. Garanti süresi dolduysa, ücretli yapılır.
 6. Ünite Schneider Electric ile yapılan servis sözleşmesi kapsamına giriyorsa, temsilciye bilgileri vermek için sözleşmeyi hazır bulundurun.

Seri Numaraları Bulma

 1. Ana ekrandaki menü butonuna dokunun.
 2. Hakkında'ya dokunun.
 3. İlk sayfada UPS kabininin seri numarasını not edin ve müşteri hizmetleri için hazırlayın.
  NOT: Ekran mevcut değilse, sağ üst köşedeki SERIAL: etiketinde, UPS seri numarasını bulmak için ön paneli çıkarın.

  UPS için İsim Plakası Etiketi Örneği

 4. Sonraki sayfalara gitmek için oka dokunun, ekran ve ağ yönetim kartlarının seri numaralarını not edin ve müşteri desteği için hazır bulundurun.
QR code for this page

Bu yardımcı oldu mu?