990-5910F-025

Ustalanie, czy potrzebna jest część zamienna

Aby ustalić, czy potrzebne jest zastosowanie części zamiennych, należy skontaktować się z firmą Schneider Electric, a następnie postępować według poniższej procedury, co pozwoli pracownikowi firmy na szybkie udzielenie pomocy:

 1. W razie sytuacji alarmowej należy przewinąć listy alarmów, zanotować informacje i podać je pracownikowi firmy Schneider Electric.
 2. Zapisz nr seryjny urządzenia, żeby był pod ręką podczas rozmowy z pracownikiem firmy Schneider Electric.
 3. Jeśli jest to możliwe, należy dzwonić do firmy Schneider Electric z aparatu telefonicznego znajdującego się blisko wyświetlacza, aby w razie potrzeby odczytać dodatkowe informacje.
 4. Należy przygotować się do szczegółowego opisania problemu. Konsultant spróbuje udzielić pomocy telefonicznie, o ile będzie to możliwe, lub przydzieli numer autoryzacyjny produktu (RMA). W przypadku zwrotu produktu do firmy Schneider Electric, podany numer RMA musi być wyraźnie widoczny na opakowaniu przesyłki.
 5. Jeśli system jest objęty okresem gwarancji i został uruchomiony przez firmę Schneider Electric, naprawy i wymiany będą dokonywane bezpłatnie. Jeśli okres gwarancji już upłynął, użytkownik zostanie obciążony opłatą.
 6. Jeśli jednostka jest objęta umową serwisową firmy Schneider Electric, należy przygotować umowę, aby udzielić odpowiednich informacji pracownikowi działu pomocy technicznej.

Znajdowanie numerów seryjnych

 1. Wciśnij przycisk menu na ekranie głównym.
 2. Wciśnij przycisk Informacje.
 3. Zanotuj numer seryjny szafy zasilacza UPS i zachowaj go na potrzeby obsługi klienta.
  UWAGA: Jeżeli wyświetlacz nie jest dostępny, zdemontuj panel przedni, aby znaleźć numer seryjny zasilacza UPS na etykiecie obok napisu SERIAL:.

  Przykład etykiety dla zasilacza UPS

 4. Wciśnij strzałkę, aby przejść do następnych stron, zanotuj numery seryjne wyświetlacza i kart sieciowych i zachowaj je na potrzeby obsługi klienta.
QR Code is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED in Japan and other countries.

czy było to pomocne?